Комплетен сет на додатоци за свадбени корсази - Исклучителни цвеќиња на жолтиот бисер на зглобовите за деверуша и младоженец Преносни цветни корпари за свадбена з?
Свеж

Комплетен сет на додатоци за свадбени корсази - Исклучителни цвеќиња на жолтиот бисер на зглобовите за деверуша и младоженец

DEN 401.60

Достапно.

Нема да заземе премногу простор во вашата чанта или торба и е пријатно да се носи цела ноќ. Преносен цвет на зглобот : Овој корсаж е лесен за носење и доаѓа во компактен пакет, што го прави идеален додаток за забави за танцување, матурзи и други специјални прилики. Воведи : Комплетниот сет за додатоци за свадбени корсаж е совршен за секоја свадбена забава, сетот доаѓа со исклучителни цвеќиња од жолт бисер за деверуши и младоженец, кои се преносни цветни корсажи што можат да се земат со вас каде и да одите во сетот вклучува убава жолта свадба Сет на цвеќиња со цвеќиња што ќе помогне да се заврши вашата колекција за додатоци за свадби, овие корпази на деверуша и корпарите за младоженецот се апсолутно зачудувачки со нивните извонредни дизајни за бисерни корсаж, добијте го овој додаток за свадбени корсаж денес и направете го вашиот ден на свадбата уште посоодветен! Спецификации : 1. Комплет за цвеќиња : Овој сет за додатоци за свадби вклучува еден цвет на зглобот и една корсаж, и двете изработени од висококвалитетни свилени цвеќиња. Нивниот исклучителен дизајн и внимание на деталите ќе остават траен впечаток. Тие се издржливи и еднократно, за да можете да ги негувате по денот на свадбата. Тие се одлични за сите членови на невестинската партија и можат да се користат за други специјални настани. Тие се издржливи и еднократно, за да можете да ги негувате по денот на свадбата. тежина : 1.Димензии : (5,51 × 3,54 × 3,54) "/(14,00 × 9,00 × 9,00) cm (L × W × H) 2. Нивниот исклучителен дизајн и внимание на деталите ќе остават траен впечаток. Корза на деверуша : Завршете го вашиот изглед на невестинска забава со овие елегантни свадбени корсази кои се рачно изработени со висококвалитетни свилени цвеќиња.

Детали

Избор на клиенти