Mflabel 12 x 16 Пластична произведува чиста торба на чиста торба за складирање на ролна
Свеж

Mflabel 12 x 16 Пластична произведува чиста торба на чиста торба за складирање на ролна

DEN 1.67

Достапно.

Големина : 12 "x16", дебелина од 0,5 мил. Пакет вклучуваат : 1 ролна = 350 кеси. Пластични чисти кеси на ролна 12 "x16" добро за леб и намирници. Совршено за фарми, намирници и овошни штандови. Има предмети за самопослужување, како што се свежо овошје, производство, бонбони и печива. Mflabel 12 "x 16" Пластика произведува чиста торба на чиста торба за складирање, (1 ролна - 350 кеси).

Детали

Избор на клиенти