Горна+Долна фер-странична обвивка за заби на моторот на моторот за Honda Rebel CMX500 CMX 500 2017-2022 Заштитник на панелот за рамки на каросеријата
Свеж

Горна+Долна фер-странична обвивка за заби на моторот на моторот за Honda Rebel CMX500 CMX 500 2017-2022 Заштитник на панелот

DEN 2960.00

Достапно.

【Fitment】 : Совршено одговара за Honda Rebel 500 CM500 17-22, без модификација. 【Материјал】 : Направено од висококвалитетна пластика на ABS, одлична работа и одлична површина. 【Вклучувајќи】 : Пакетот ги содржи горните саеми (пластика од 2 парчиња) и долните ферсини (пластика од 3 компјутери) и се вклучени сите потребни хардварни за монтирање. 【Боја】 : Мет Блек, што не е лесно да се изгребат и ќе го направи вашиот мотоцикл убав изглед. Моден дизајн и одлична изработка. 【Функција】 : Фермингс го спречуваат вашиот мотор и некои важни делови да грешат или оштетуваат од тврдите предмети. Совршен фит и убав изглед. 【Fitment】 : Совршено одговара за Honda Rebel 500 CM500 17-22, без модификација. 【Материјал】 : Направено од висококвалитетна пластика на ABS, одлична работа и одлична површина. 【Вклучувајќи】 : Пакетот ги содржи горните саеми (пластика од 2 парчиња) и долните ферсини (пластика од 3 компјутери) и се вклучени сите потребни хардварни за монтирање. 【Боја】 : Мет Блек, што не е лесно да се изгребат и ќе го направи вашиот мотоцикл убав изглед. Моден дизајн и одлична изработка. 【Функција】 : Фермингс го спречуваат вашиот мотор и некои важни делови да грешат или оштетуваат од тврдите предмети. Совршен фит и убав изглед. Состојба : Сосема нова боја : Мет Црн материјал : АБС Пластика Количина : 1 сет (горниот + долен) вклопување : За Honda CMX CMX 500 Rebel 2017 2017 2018 2020 2021 2022 Лесен за инсталирање. Не се вклучени упатства за монтирање.

Детали

Избор на клиенти