Симпатична свиња во акварела со топла вода со мека кадифен покривка топла гумена вода торба за вбризгување 1000 ml
Свеж

Симпатична свиња во акварела со топла вода со мека кадифен покривка топла гумена вода торба за вбризгување 1000 ml

DEN 281.44

Достапно.

гума. Направени во САД или увезени. Материјал : Ова смешно шише со топла вода IA изработена од кратка кадифен+гума, мека и удобна, цврста и издржлива, може да обезбеди топлина во студената зима и да спроведе изолација или греење за кој било дел. Лесен за употреба : Широк дизајн на устата, удобно и брзо полнење на вода, жлебови за да се спречи истекување, покритие што е докажано за истекување, не е лесен за истекување, моделот на комунални услуги има предности на едноставна употреба, лесно носење, силно зачувување на топлината. Заштитник : Мека и удобна шише со топла вода меко кадифен капак се става на гумената шише со топла вода, што може да спречи топла гума директно да контактира со кожата и да предизвика изгореници и да ги чува рацете и половината топло. Повеќенаменски : Во студената зима, можеме да ги заштитиме рацете, нозете и абдоменот во затворено, а активностите на отворено се исто така добар избор за топлина, кога болките во мускулите, артритис, вкочанетост на вратот, рамената, колената, топла или ладна вода може да се инјектираат како потребни за ублажување на болката. Одличен подарок : Оваа торба за вбризгување на вода со модерен изглед помага во олеснување на болката и создавање релаксирачка атмосфера за да ве задржи топло во студените зимски ноќи, совршен топол Божиќ, роденден, Денот на благодарноста за деца, возрасни и родители. Смешно гума шише со топла вода со покривка печатена торба за вбризгување на вода за да се олесни болка, грчеви на вратот на вратот, менструално за мажи жени.

Детали

Избор на клиенти