Трендовски продавница за облека Комптон стар англиски фонт извезена долга манжетна бина
Свеж

Трендовски продавница за облека Комптон стар англиски фонт извезена долга манжетна бина

DEN 1.33

Достапно.

100% акрилик. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Истегнување и флексибилно. Цврста боја. Стариот англиски фонт извезен. Долга манжетна. Една големина најмногу одговара. Нашиот стариот англиски фонт „Комптон“ извезена долга манжетна, е одличен изглед за секоја зимска пригода. Направено од 100% акрилик. Истегнување и флексибилно. Дизајн на цврста боја. Стариот англиски фонт извезен. Обезбедува удобно вклопување. Една големина најмногу одговара.

Детали

Избор на клиенти