Е&Засилувач;Е Миленичиња Џек Расел Шише Отварач, Подметачот И Магнет
Свеж

Е&Засилувач;Е Миленичиња Џек Расел Шише Отварач, Подметачот И Магнет

DEN 2.00

Достапно.

3 во 1 Повеќенаменски Гаџет. Работи како Отворач За Шишиња, Подметач или Магнет. Нерѓосувачки Метал, Тежок, Отпорен На Вода и Топлина. Димензија на пакетот : 4.5 "Л х 4.5" В х 0.1 " Х. Уморни сте од добивање на вода прстени на вашата маса? Немате отворач за шишиња кога навистина ви треба, или магнет доволно силен за да ги собере сите ваши хартии? Погоди што? Сега правиш! Објавувајќи ја нашата нова линија на производи, Шише Нинџи. Производ три во едно - не само што е отворач за шишиња, туку е и подлога и магнет. Направено од тежок нерѓосувачки метал и ув обложена слика од вашата омилена раса. Шише Нинџи се издржливи, и совршен подарок За љубителите На Џек Расел.

Детали

Избор на клиенти