Лируксн преклопен дрвен сад за кревети Појадок на лаптоп бирото за лаптоп едноставна трпезариска маса за софа кревет за пикник пикник пикник
Свеж

Лируксн преклопен дрвен сад за кревети Појадок на лаптоп бирото за лаптоп едноставна трпезариска маса за софа кревет за пикник

DEN 0.33

Достапно.

Оваа лента за појадок е изработен од природен и е материјален. Ова го прави здрав и издржлив и со природен мирис. Поддршката за скут има лаптопна таблета за да спречи нешто да не се лизга, рабовите на скутната маса се малку подигнати од површината. Опремено со преклопни нозе, оваа послужавник ви овозможува да создадете табела за стоење. Кога не е во употреба, фиоката за склоп на скутот зазема минимален простор што го прави лесен за складирање. Не само што работи како лаптоп биро, туку и како ТВ сад за вечера, биро за сервирање за пациенти/деца, биро за кафе од подот, фиока за книги на читатели, биро за пишување студии за деца, држач за лаптоп. Лесно за носење : Табелата за послужавник за сервирање може да се носи каде и да сакате без никаков напор затоа што е многу лесна и со двете шупливи рачки. Оваа лента за појадок е изработен од природен и е материјален. Ова го прави здрав и издржлив и со природен мирис. Поддршката за скут има лаптопна таблета за да спречи нешто да не се лизга, рабовите на скутната маса се малку подигнати од површината. Опремено со преклопни нозе, оваа послужавник ви овозможува да создадете табела за стоење. Кога не е во употреба, фиоката за склоп на скутот зазема минимален простор што го прави лесен за складирање. Не само што работи како лаптоп биро, туку и како ТВ сад за вечера, биро за сервирање за пациенти/деца, биро за кафе од подот, фиока за книги на читатели, биро за пишување студии за деца, држач за лаптоп. Лесно за носење : Табелата за послужавник за сервирање може да се носи каде и да сакате без никаков напор затоа што е многу лесна и со двете шупливи рачки. Пакетот вклучува : 1 x преклопен криви за појадок Трајматеријал : Вудкенлор : Вуд Колормимензии : (20,5 x 11,8 x 10.6) “ / (52x30x 27) cm (L x W x H) Капацитет на тежина : 22 lb / 10 kgproduct Тежина : 3,3 lb / 1,5 Kgthis фиоките за појадок се изработени од природно и тоа е материјално. Ова го прави здрав и издржлив и со природен мирис. Преклопување на нозете, оваа лента ви овозможува да создадете табела за стоење на табелата. Кога не се во употреба, фиоката за склоп на скутот зазема минимален простор што го прави лесен за складирање. Не работи само како лаптоп биро, туку и како ТВ вечера Послужавник, биро за сервирање за пациенти/деца, подот кафе, фиока за книги на читатели, биро за пишување студии за деца, држач за лаптоп. Двајцата исфрлени рачки.

Детали

Избор на клиенти