Грег Норман голф краток
Свеж

Грег Норман голф краток

DEN 604.80

Достапно.

Секој производ што го правиме се фокусира на оние начела- перформанси, луксуз и стил. Краткиот голф на Грег Норман изведба не е исклучок. Оваа ткаенина е исто така губење на влага и машина за перење. Овие шорцеви му даваат на носителот луксуз и стил што се вистинити за брендот Грег Норман преку изгледот на Твил Твил на ткаенината и текстурата на Доби. Две клучни карактеристики : Првата е еластична мрежа што е зашиена во внатрешноста на лентата за половината за да се овозможи внатрешно истегнување. Што ја прави оваа удобност на половината толку екстремна? Две клучни карактеристики : Првата е еластична мрежа што е зашиена во внатрешноста на лентата за половината за да се овозможи внатрешно истегнување. Краткиот голф на Грег Норман, не е исклучок. Машинско миење. Покрај тоа, овие шорцеви се направени од ткаена ткаенина составена од 97% полиестер и 3% спандекс. Ова е ткаенина за истегнување на перформанси што овозможува зголемен опсег на движење за носителот. Ништо не вели дека перформансите се како екстремна комфорна лента за истегнување на половината и тоа е истакнатиот детал за овие шорцеви. Затворање на копчињата. Оваа ткаенина е исто така губење на влага и машина за перење.

Детали

Избор на клиенти