Oryougo сет од 4 не'рѓосувачки челик лесен француски насмевка линија на работ на метални метални мулти -големини маникир матрил француски совети уметнички дизајн
Свеж

Oryougo сет од 4 не'рѓосувачки челик лесен француски насмевка линија на работ на метални метални мулти -големини маникир матрил

DEN 585.60

Достапно.

Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, кој е докажан и издржлив од 'рѓа. Тој е еднократно и може да трае подолго од верзијата на хартија. Француски : може да се примени секач за насмевка за да се направи различна чиста крива линија, помагајќи ви да создадете прекрасни француски нокти. Лесно : Користете тример на работ за да направите многу различна линија за чиста крива. Заштеда на вашето време и правење на ноктите шармантни. Мулти-големина : Малку флексибилен дизајн во форма на Ц и лесно може да се најде соодветна големина за ноктите и удобно за употреба. Апликација : Лесно-француска алатка за уметност за нокти за кој било професионален маникурист или почетник. Совршен за салони, бањата за убавина и DIY дома. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, кој е докажан и издржлив од 'рѓа. Тој е еднократно и може да трае подолго од верзијата на хартија. Француски : може да се примени секач за насмевка за да се направи различна чиста крива линија, помагајќи ви да создадете прекрасни француски нокти. Лесно : Користете тример на работ за да направите многу различна линија за чиста крива. Заштеда на вашето време и правење на ноктите шармантни. Мулти-големина : Малку флексибилен дизајн во форма на Ц и лесно може да се најде соодветна големина за ноктите и удобно за употреба. Апликација : Лесно-француска алатка за уметност за нокти за кој било професионален маникурист или почетник. Совршен за салони, бањата за убавина и DIY дома. Карактеристики : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, може да се користи подолго време. Анти-кавга и трајно, што може да ви помогне да направите совршени француски нокти за многу пати. Мулти-форма и мулти-големина за правење француски нокти за сликање, може да се користат за сите нокти. Стеновите можат да обезбедат голема помош за да се направи мазна, па дури и линија за насмевка. Погоден за професионален и почетник во салон и домашна употреба. Спецификации : Материјал : Не'рѓосувачки челик Боја : Сребрена големина : Мулти пакет Вклучен : 4 парчиња лесен француски маникир матрица.

Детали

Избор на клиенти