Алуминиумска вентилација за вентилација фиксирано монтирање на површината на Лувр 9 x 9 инчи
Свеж

Алуминиумска вентилација за вентилација фиксирано монтирање на површината на Лувр 9 x 9 инчи

DEN 1595.20

Достапно.

Големина : 9 инчи x 9 инчи. Четкан алуминиум. Сиво. Површински монтирање лесно вклопувања. Количина на пакувања : 1. Фиксни отвори за воздух Louvre, 9 инчи x 9 инчи, монтирање на алуминиумска површина (големина на отвор 210 x 210mm - целокупна големина на отворот 240 x 240мм).

Детали

Избор на клиенти