X-Dree 2 PCS 2P4T 6mm Knurled Shaft Dia Band Selector Rotary Switch (2 pz. 2p4t 6mm. Selettore Rotante a selettore er diaTramma albero
Свеж

X-Dree 2 PCS 2P4T 6mm Knurled Shaft Dia Band Selector Rotary Switch (2 pz. 2p4t 6mm. Selettore Rotante a selettore er diaTramma

DEN 2.33

Достапно.

Име на производот : ротирачки прекинувач; Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, пластика. Нето тежина : 26g; Содржина на пакет : 2 парчиња X Rotary Switch. Бренд : ; Тема Дија : 9мм / 0,35 ". Ротирачка вратило Дија : 6мм / 0,24"; Должина на вратилото : 20мм / 0,8 "(Дијаметро Алберо : 6мм / 0,24 ''; Лунгеза 'Алберо : 20мм / 0,8' '. Терминален број : 10 пин; вкупна големина : 24 x 38mm / 0,94" x 1,5 "( Max.D * H) (Numero Terminale : 10 пин, димензија тотале : 24 x 38 mm / 0,94 '' x 1,5 '' (Max. D * H). Име на производот : ротационен прекинувач; земја на производство : Кина; материјал : метал, пластика. Нето тежина : 26g; Содржина на пакет : 2 парчиња X Ротари прекинувач. Бренд : ; нишка Дија : 9мм / 0,35 ". Ротирачка вратило Дија : 6мм / 0,24"; Должина на вратилото : 20мм / 0,8 "( Дијаметро Алберо : 6мм / 0,24 ''; lunghezza 'albero : 20mm / 0,8' '. Терминален број : 10 пин; вкупна големина : 24 x 38mm / 0,94 "x 1,5" (max.d*h) (нумеро Terminale : 10 игла, димензија тотале : 24 x 38 mm / 0,94 '' x 1,5 '' (Max. D * H). 2 PCS 2 P4 T 6 MM Cnurled Shaft Band Selector Rotary Switch2 Pole 4 Позиција Дизајн, пластичен метал, пластичен метал, пластичен метал материјал, лесно свртен. Водечки користен на радио, ТВ, единица за контрола на индустриска машина или други електронски уреди. ДЕСПЦИЈА ВО ШПАНС2 стр. 2p4t 6mm. Selettore rotante a selettore по diaframma alberonome prodotto : ротирачки прекинувач; Paese di produzione : Cina; Материјал : Метало, пластикапезо Нето : 26 g; Contenuto della confezione : 2 Pezzi x Rotary Switch : ; Diametro Filetto : 9mm / 0,35 '' Diametro Albero : 6mm / 0,24 ''; Lunghezza 'Albero : 20mm / 0,8' 'Numero Terminale : 10 пин, димензија тотале : 24 x 38 mm / 0,94' 'x 1,5' '(Max. D * H).

Детали

Избор на клиенти