Зеродеко суво избришан празен табла фрижидер акрилен магнетски сув плоча за една магнетна табла за магнетни пораки за планер за еднократно користење на фрижидер
Свеж

Зеродеко суво избришан празен табла фрижидер акрилен магнетски сув плоча за една магнетна табла за магнетни пораки за планер

DEN 1280.00

Достапно.

Фрижидер Бела табла Фрижидер празен табла магнетна суво бришење табла за распоред за потсетник за потсетник на табла, залепете го на вашиот фрижидер и користете го како дневен планер за да ја запишете секоја важна работа за вас и вашето семејство!. Акрилна табла за бришење магнетна табла снима дигитална или брза белешка за сите ваши списоци и потсетници. Фрижидер за суво бришење на таблата Распоредот е лесна за лепење на фрижидерот, не зазема простор и нема да остави остаток по кинењето. Материјалот не е лесно оштетен од виткање. Магнетна табла може да биде во канцеларија, дома, училиште или прикачена на картон, компјутер, работна површина, фрижидер или каде било да имате магнет. Магнетната табла за фрижидер го олеснува вашиот живот полесен и поорганизиран со оваа табла за магнетно планирање. Магнетите се фиксираат на фрижидерот и нема да се лизгаат. Опис на распоредот Планер за распоред Избришан бел празен табла Планирање на табла за табла Акрилична празна табла со боја : Транспарентен.

Детали

Избор на клиенти