Звучник AFLHYJK - Двојни звучници, картичка со голем волумен, сабвуфер, засилен бас, микрофон за откажување од бучава
Свеж

Звучник AFLHYJK - Двојни звучници, картичка со голем волумен, сабвуфер, засилен бас, микрофон за откажување од бучава

DEN 2.00

Достапно.

Се радувам на вашиот избор.Напорно работевме на истражувањето на звучникот за да постигнеме најдобри резултати, за да може да задоволи повеќе корисници. Продадете само главни производи, а не други производи. Врска, брз и стабилен пренос на податоци, силни перформанси на анти-мешање, може да се играат во затворено или на отворено, ефективно растојание од 10 метри. Репродукција на TF картички, опремена со слот за мемориски картички TF, поддршка за без загуби, мејнстрим формати како што се FLAC/MP3/WMA. Врска, брз и стабилен пренос на податоци, силни перформанси на анти-мешање, може да се играат во затворено или на отворено, ефективно растојание од 10 метри.0 Channelfunction : Other Power Mode Mode : Вградена батерија на батерии : Nonecolor црна / портокалова / сина / сертифициран модел A9 Specifications Набавка на електрична енергија Вграден литиум батерија за пакети со списоци на списоци на батерии,*1, кабел за полнење*1, аудио кабел*1, прирачник*1, сертификат*1.

Детали

Избор на клиенти