Деламан гравитационена храна за пиштол за прскање со пиштол за држач за држач за распрскувач со држач за држачи на држачи, боја клупа, wallид или клупа за монтирање
Свеж

Деламан гравитационена храна за пиштол за прскање со пиштол за држач за држач за распрскувач со држач за држачи на држачи, боја

DEN 662.24

Достапно.

【Едноставна операција】 Го одржува вашиот распрскувач подготвен за употреба и ви овозможува лесно да ја затегнете вашата боја во чашата за распрскувач. 【Материјал】 Лесен цврст дизајн што е направен со челик, овој штанд со пиштол за спреј може да држи распрскувач и цедилка. 【2 Методи за инсталација】 држач може да се монтира на врвот на клупата или да се користи како држач за распрскувач на wallидови. 【Отстранлив】 држач за распрскувач на гравитација 2 парче со отстранлив држач за цедилка. 【Моќна функција】 Овој штанд со пиштол за прскање може да држи распрскувач и цедилка, користете го овој држач за да ја избегнете незгодноста на ставање на вашиот распрскувач за добиточна храна за гравитација и тешкотијата да ја затегнете бојата пред да ја ставите во чашата за распрскувач. Описи : Овој штанд со пиштол за прскање може да има распрскувач и цедилка, држач за распрскувачи на гравитација со 2 парчиња со држач за отстранлив цедилка. Го одржува вашиот распрскувач подготвен за употреба и ви овозможува лесно да ја затегнете вашата боја во чашата за распрскувач. Карактеристики : 1. 【Едноставна операција】 Го одржува вашиот распрскувач подготвен за употреба и ви овозможува лесно да ја затегнете бојата во чашата за распрскувач. 2. 【Материјал】 Лесен цврст дизајн што е направен со челик, овој штанд со пиштол за спреј може да има распрскувач и цедилка. 3. 【2 Методи за инсталација】 држач може да се монтира на врвот на клупата или да се користи како држач за прскање на wallидови. 4. 【Отстранлив】 држач за распрскувач на гравитација 2 парчиња со отстранлив држач за цевки. 5. 【Моќна функција】 Овој штанд со пиштол за прскање може да има распрскувач и цедилка, користете го овој држач за да ја избегнете незгодноста на ставање на вашиот распрскувач за добиточна храна за гравитација и тешкотијата да ја затегнете бојата пред да ја ставите во чашата за распрскувач. Спецификации : Боја : Црн материјал : Големина на челик : Како тежина на сликата : 692 G пакет Вклучен : 1 x штанд за спреј за бојадисување.

Детали

Избор на клиенти