Кошули летни машки комплети отпечатени кратки ракави за ракави, машка лабава кошула шорцеви облека, обични мажи, две парчиња поставени
Свеж

Кошули летни машки комплети отпечатени кратки ракави за ракави, машка лабава кошула шорцеви облека, обични мажи, две парчиња

DEN 620.80

Достапно.

Стил : Обичен. Применлива сезона : Пролет и лето. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Тип на затворање на пантолони : Еластична половината. Стил : Обичен. Применлива сезона : Пролет и лето. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Тип на затворање на пантолони : Еластична половината. Стил : Caste Aplicable Season : Пролет и летен материјал : ПолиестерПатерн Тип : ПРИНЦПАНТ Затворање Тип : Еластична должина на половината (CM) : Краткородер : Страна должина на Ментиут : Шортсдекција : Моделсезона : Пролет, лето, Есенмска облека : 2 парчиња поставени за Менкотон Краток ракав за спортски кошула Подарок за одмор на ден за подароци.

Детали

Избор на клиенти