XDCHLK 2 Bay SATA ДО USB 3.1 HDD 2.5 3.5 Тип C Транспарентен Надворешен Хард Диск Комплет
Свеж

XDCHLK 2 Bay SATA ДО USB 3.1 HDD 2.5 3.5 Тип C Транспарентен Надворешен Хард Диск Комплет

DEN 6135.20

Достапно.

Боја : Бела и Транспарентна. Излезен Интерфејс : Тип-в. Напојување : 12в3а. Поддржан Систем : Виндоус/Ма/Линукс. Внатрешен Интерфејс : САТА. Поддршка На Капацитетот На Хард Дискот : 24 TB(Не Вклучувајќи HDDSize : 3.5 Материјал На Куќиштето : Пластична Боја : Бел И Транспарентен Излез Интерфејс : Тип-Напојување : 12v3supported Систем : Windows/MA/Linux Internal Интерфејс : SATASize : 2. 5 надворешен Интерфејс : Usbsupported Спецификација : 2.5/3.5 инчен HDD и SSDDimension : 148*113.8*60mmindicator Светло : Сино Кога Е Вклучено, Сино И Рефункција : список На Пакети Со Dual bay HDD Docking : 1x Hdd Докинг Станица лесното складирање Веднаш придружено СО 2.5-инчен USB3.0 SATA3.0 HDD хард диск надворешен HDD модул за складирање.

Детали

2.5/3.5 inch HDD and SSD:
Dimension:
148*113.8*60mm
Indicator Light:
Blue When Power On, Blue and Re
Function:
Dual bay HDD Docking Station
Package list:
1x HDD Docking Station:
Lightweight storage Immediately accompanied 2.5-inch USB3.0 SATA3.0 HDD hard drive external HDD storage module :

Избор на клиенти