ГМЦО 10900ПС Езеро Ана Про Серија Мапа, ГПС/Преклопени
Свеж

ГМЦО 10900ПС Езеро Ана Про Серија Мапа, ГПС/Преклопени

DEN 2.67

Достапно.

Тип На Производ : Спортски Производи. Димензии На Пакетот : 49.022 Л Х 24.384 В Х 1.524 Ч (Сантиметри). Тежина На Пакетот : 0,022 Фунти. Трајни И Долготрајни. Големи размери, шарени, точни и ажурирани. Одликувајќи се со специјална Лат/Долга Мрежа ЗА ГПС. Печатени на специјална водоотпорна хартија за да им помогнат да преживеат.

Детали

Избор на клиенти