Сони Пс Вита СИНА Луксузна Торба За Патување Торба За Носење Со Ремен За Рамо-изка Едношалтерска Продавница За Сите Ваши Потреби За Додатоци
Свеж

Сони Пс Вита СИНА Луксузна Торба За Патување Торба За Носење Со Ремен За Рамо-изка Едношалтерска Продавница За Сите Ваши Потреби

DEN 857.60

Достапно.

Конзола Торба За Носење/Случај За Sony Playstation Vita , Ps Vita Нов 2012 Модел. Доаѓа Со Соодветна Лента За На Рамо. Мека Внатрешна Обвивка За Заштита на Вашата Пс Вита. Чувајте Конзола, Полнач и Игри. Направено од материјал отпорен На Вода. Оваа уредна и компактна, но обемна патна торба го има целиот простор што ви е потребен за вашата конзола за игри и нејзините додатоци и е идеално решение без разлика дали сакате да патувате или само да одржувате се што е организирано дома. Идеален додаток за патување за вашата плејстејшн вита, псп вита. Оваа стилска и компактна патна торба е единствениот начин да ја носите вашата пс вита во движење. Со многу различни прегради, можете да складирате се што ви треба, вклучувајќи ја и вашата Пс Вита конзола, вашите игри, полнач, слушалки и многу повеќе!! Чантата доаѓа со ремен за рамо, давајќи ви можност да ја носите преку рамо или да ја носите со рачката.

Детали

Избор на клиенти