Сојузнички Месинг 920 Жива Колекција Наметка Кука, Антички Бронза
Свеж

Сојузнички Месинг 920 Жива Колекција Наметка Кука, Антички Бронза

DEN 171.20

Достапно.

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Вклучен е целиот хардвер за монтирање. Обезбедени се лесни упатства за инсталација. Обезбеден е ограничен животен век. Опис на производот современиот мотив од оваа елегантна колекција има безвременска привлечност. Куката За наметка е изработена од најдобрите цврсти месинг материјали за да обезбеди цврста кука за вашите наметки и крпи. Куката е завршена со нашите дизајнерски завршетоци за да обезбеди неспоредливи перформанси Од Производителот Додадете привлечен дизајн и стил во вашата бања со оваа модерна Алатка За Собирање Хоризонти. Изработен од тежок издржлив цврст месинг со голем удар и обликуван како заштитен зафат што не се лизга за држење, како и за цел живот. Скокачките копчиња на Нашата Колекција Меркур одекнуваат на дизајнот на раната вселенска возраст под влијание на капсулите Со Жива. Оваа колекција е малку носталгична, со додатоци како единечна наметка и повеќе куки (2, 3 и 6) и елегантни единечни и двојни шипки за крпи. За разлика од куките во нашите други колекции, овие се обликувани како традиционални куки поставени под тие капсули. Оваа колекција содржи единечни и двојни шипки за крпи, прстен за крпи, соодветен сапунски сад и четка за заби/држач за тамблер и држач за тоалетна хартија со две столбови. Четири различни стилови на прстени мазни, точки, жлебови и извртени – се достапни за целата колекција.

Детали

Избор на клиенти