Лареина Порцелански Капучино Чаши Со Чинии, Лажици И Штанд За Чаши - 7 Унца Керамички Шолји За Кафе За Американо, Лате, Кафе Мока и Чај - Сет од 6, Црни
Свеж

Лареина Порцелански Капучино Чаши Со Чинии, Лажици И Штанд За Чаши - 7 Унца Керамички Шолји За Кафе За Американо, Лате, Кафе

DEN 3.00

Достапно.

Голем Капацитет : Секоја чаша капучино е со дијаметар од 3" и 2,3 "во висина, чиниите со чинија со дијаметар од 6" и можат да соберат 7 мл. Совршено за кафе лате, капучино, Американо, топло чоколадо, мокачино, чај или вашите омилени пијалоци. Уживајте Во Вашиот Живот : добро е познато дека кафето може да ни даде енергија. Добар ден започнува со шолја кафе. Шолјите за кафе лареина ќе ви дадат совршено време за кафе. Висок Квалитет : овие чаши за капучино се направени од висококвалитетен порцелан, еден вид премиум БЕЗ ОЛОВО и ги прават здрави и цврсти за секојдневна употреба. Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбедно. Капучино Чаши Со Штанд : лареина голем капучино чаша сет од 6 се продава со метален штанд за организирање на чаши и чинии по употреба. Во голема мера помага да се ослободите од нередот во вашата кујна и да ја одржувате уредна и добро организирана. Штандот го прави поместувањето на чашите побезбедно и полесно. Премиум Подарок : комплетот чаши за чај Лареина е стилски и функционален. Испраќање на вашите најблиски комплет фантастични чаши за кафе со чинии за Сувенири, Божиќ, Затоплување На Куќата, свадбена забава, Чајна Забава, Денот на Благодарноста и Невестинска Моќ. Тие ќе ве ценат за овој прекрасен подарок.

Детали

Избор на клиенти