USB 8x DVD+/ - RW Dl Лаптоп SATA Режач Диск за Acer Aspire 4330 4730Z 5515
Свеж

USB 8x DVD+/ - RW Dl Лаптоп SATA Режач Диск за Acer Aspire 4330 4730Z 5515

DEN 347.20

Достапно.

Acer Aspire 4330 5515 5517 5525 5532 SATA Двд Режач Писател ЦД-RW Rom Drive. Стандардно Известување : тоа е гол погон со рамна правоаголна предна плоча. Можеби ќе треба повторно да ја користите предната плоча и држачите за монтирање од вашиот постоечки погон. Модел : DS-8 A2 L ИЛИ DS-8 A5 S. Burn cds & DVD, Погледнете DVD и Прочитајте Cd Компатибилен Со Acer Aspire 4330 5515 5517 5525 5532 Серија Лаптопи 8 X Burn DVD-R 8 X Burn DVD+R 4 X Burn DVD-RW 4 X Burn DVD+RW 4 X Burn ДВД ДВД 24x Burn цд-Р 24Х БУРН ЦД-R 24х прочитај ЦД 8Х прочитај ДВД СОСЕМА нов ДРАЈВЕР За Уред ЗА возење не е потребен Компатибилен Со Целата Верзија На Windows Интерфејс : Sata.

Детали

Избор на клиенти