ПАТИКИЛ Црево Боцка Фитинг лактот 8мм Бодликава М16х1, 5 Машки Навој, Јаглероден Челик Цевка Адаптер Конектор За Воздух Вода Мазут, Злато
Свеж

ПАТИКИЛ Црево Боцка Фитинг лактот 8мм Бодликава М16х1, 5 Машки Навој, Јаглероден Челик Цевка Адаптер Конектор За Воздух Вода

DEN 1.67

Достапно.

Боја : Злато; Облик : Лактот; Големина На Конец : М16х1, 5; Надворешен Дијаметар На Шипка : 8мм / 0,31 инчи; Вкупна Големина : 51 х 38мм / 2,01 х 1,5 инчи (Л*В). Предност : материјалот Од Јаглероден челик има висока јачина, висок притисок и отпорност на висока температура. Отпорен на истекување доаѓа со 2 подлошки за добри перформанси на запечатување. Инструкција : фитингот на цевки од конец до шипка најчесто се користи за поврзување на цевки како што се воздух, гас, вода, масло и гориво на брз и едноставен начин. Апликација : фитингот на цевки од нишка до шипка е спојка за спојување на цевки со големини од 2 дијаметар во различни насоки. Може да се користи со ЈП, најлон и стп цевки во индустриски средини, за многу течности. Известување : ве Молиме потврдете ја точната големина пред да нарачате. Можете лесно да го натопите крајот на цевката/цревото во топла вода некое време за лесно вклучување. Фитингот на цевки од нишка до шипка е спојка за спојување на цевки со големини од 2 дијаметар во различни насоки. Може да се користи со ЈП, најлон и стп цевки во индустриски средини, за многу течности.Спецификација : Боја : Златна Форма : Материјал За Лактот : Големина На Јаглероден Челик : М16х1, 5барб Надворешен Дијаметар : 8мм / 0,31 инчоверска Големина : 51 х 38мм / 2,01 х 1,5 инчи (Л*В)Содржина На Пакетот : 1 Х Адаптер За Лактот Предност : материјалот Од Јаглероден челик има висока јачина, висок притисок и отпорност на висока температура. Отпорен на истекување доаѓа со 2 подлошки за добри перформанси на запечатување.Инструкција : фитингот на цевки од конец до шипка најчесто се користи за поврзување на цевки како што се воздух, гас, вода, масло и гориво на брз и едноставен начин.Известување : ве Молиме потврдете ја точната големина пред да нарачате. Можете лесно да го натопите крајот на цевката/цревото во топла вода некое време за лесно вклучување.

Детали

Избор на клиенти