2 парчиња Торба Контејнер За Дискови Мал У Складирање Патни Торби Кабел, Организатори Електронски Полнач За Куќиште, Кабли За Напојување Полнење На Слушалки Што Но?
Свеж

2 парчиња Торба Контејнер За Дискови Мал У Складирање Патни Торби Кабел, Организатори Електронски Полнач За Куќиште, Кабли За

DEN 3.33

Достапно.

ДИГИТАЛЕН кабел можете лесно да ја ставите или извадите вашата галантерија само за неколку секунди, удобна и практична за употреба. ДИГИТАЛНО КУЌИШТЕ за СКЛАДИРАЊЕ користи Куќиште За Организатор на Кабли компактна по големина и лесна, совршена големина за автомобил и домашна употреба. КУТИЈА ЗА СЛУШАЛКИторбата за складирање кабли може да складира слушалки, кабли за податоци, адаптери за полнење, преносни хард дискови и банка за напојување. ОРГАНИЗАТОР НА НАДВОРЕШЕН КАБЕЛ користи Електронски Организатори Со мазен дизајн на патент, торбата за организатор на кабел е лесна и удобна за отворање и затворање. ЕЛЕКТРОНСКИ ОРГАНИЗАТОРМал И лесен, лесен за носење во куферот без да зазема премногу простор. Пакетот Вклучува Карактеристики На Торба За Електронски Организатор 1 € - Материјал : нова ткаенина од жакард - Боја : Црна Големина : 25, 00Х12, 00Х6, 50см/ 9, 82Х4, 72Х2, 55ин-Овозможете да ги носите вашите најважни работи, како што се кабли за податоци, мали жици, мобилен полнач, слушалки и така натаму . - Лесен по тежина и модерен, пренослив по големина и може да се користи за патување и секојдневна употреба. - Можете лесно да ја ставите или извадите вашата галантерија само за неколку секунди, удобна и практична за употреба. - Како одличен подарок за себе, или можете да го споделите со вашето семејство или пријатели. Совршен избор за одмор, службено патување, канцеларија и училиште. - Изработен од материјал со цврста конструкција, не е лесен за кинење или абење, еднократно и, издржлив и. Опис на стоки електронски организатор торбата за складирање лесно може да ги реши вашите проблеми со патувањето, практични и едноставни, вашите дигитални додатоци со дизајн со патент.дигитално куќиште За складирање можете да ја сортирате и складирате вашата банка за напојување, слушалки или УСБ-кабли во оваа торба.дигитален кабел може да ги одржува сите ваши додатоци за електроника организирани и безбедни.

Детали

Избор на клиенти