BZBICZH CMOS Battц Батерија Компатибилен ЗА HP G6050EG CMOS Bioscц Батерија
Свеж

BZBICZH CMOS Battц Батерија Компатибилен ЗА HP G6050EG CMOS Bioscц Батерија

DEN 111.84

Достапно.

BZBICZH CMOS Battц Батерија Компатибилен ЗА HP G6050 EG CMOS BIOSCЦ Батерија. Тип на состојба : Сосема Нова CMOS Батерија. Гаранција : ние ќе обезбедиме 90-дневен гарантен период. Ве молиме запомнете : ова е батеријата на матичната плоча на лаптопот, мала батерија. Не е лаптоп батерија. Ние ќе го тестираме пред превозот. Добро ќе го спакуваме. Користете многу тврда кутија со многу воздушна пластика во кутијата. BZBICZH CMOS Battц Батерија Компатибилен ЗА HP G6050 EG CMOS BIOSCЦ Батерија.

Детали

Избор на клиенти