Т864 Мал Депозитар Капка Безбедно Со Мулти - Корисник Тастатура И Копче Резервна Копија
Свеж

Т864 Мал Депозитар Капка Безбедно Со Мулти - Корисник Тастатура И Копче Резервна Копија

DEN 4799.84

Достапно.

ДИГИТАЛНА КОМБИНАЦИЈА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Овозможувајќи до 6 различни дигитални кориснички кодови, овој сеф е совршен за канцеларии и мали бизниси кои можат да имаат повеќе држачи за клучеви или менаџери на кои им е потребен пристап, давајќи им на секој свој индивидуален код. ИЗДРЖЛИВ : овој густ челик безбеден со механизам за заклучување со тројно завртки и фиока за депозити против риболов го прави безбеден од каква било кражба или манипулација. ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : со текстура, црна завршница овој сеф ќе изгледа добро во секоја канцеларија, јавен простор или малопродажна средина. ДОВОЛЕН ПРОСТОР : оваа кутија за капки обезбедува дарежлива количина простор за складирање на големи сметки, папки за готовински депозити, мали скапоцености и многу повеќе. Слотот за пад овозможува персоналот на крајот на смената само да ги испушти своите депозити без пристап до остатокот од содржината. МИР на УМОТ : Силната и закоравена конструкција значи дека овој сеф е изграден да трае, а Нашиот Тим За Техничка Поддршка Со Седиште Во САД е тука за да се осигура дека вашиот сеф работи без проблеми во годините што доаѓаат!. Сефовите темплтон се направени со употреба на тежок, отпорен на вежби и цврст челик со ласерско сечење. Просторот за складирање ви нуди доволно простор за складирање на сите ваши мали скапоцености како скапоцени камења, накит, документи, готовина, фотографии итн. Оваа капка-кутија ви доаѓа во класична црна боја со текстура површина што го прави да изгледа елегантно и цврсто. Овој нераскинлив сеф доаѓа со механизам за заклучување на акција со тројна завртка и, слотот за депозит против риболов го прави безбеден од каква било кражба или манипулација, што го прави совршен за домови, бизниси, хотели, цркви итн.

Детали

Избор на клиенти