Мамо Подароци Од Ќерка Син, Смешни Најдобра Мајка Некогаш Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик, Кафе Чај Љубовници Подароци За Жени Мајка, Најдобар Роденден Денот На В?
Свеж

Мамо Подароци Од Ќерка Син, Смешни Најдобра Мајка Некогаш Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик, Кафе Чај Љубовници Подароци За Жени

DEN 159.84

Достапно.

Одличен Подарок - оваа врежана лажица е совршен подарок. Може да се користи како дневен потсетник за да ја кажете вашата љубов на вашата сакана. Големина - приближно 7,5 инчи долга. Должината на рачката на лажицата е околу 5,1 инчи. Висок Квалитет-Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304. Силен и цврст. По секоја употреба, ве молиме измијте го што е можно поскоро и избришете го чисто. Правилната употреба може да направи оваа љубов да трае подолго. Интересни Теми-ние обезбедуваме лажици со различни теми. Верувам дека секогаш ќе има оној што ви одговара и вашата сакана. Како подарок, нашата лажица е погодна за многу сцени, како што се роденден, дипломирање, свадба, денот на таткото, денот на мајката, денот на благодарноста, божиќ и така натаму. Бесплатно Пакување Подароци-Секоја лажица доаѓа со прекрасна долга кутија за подароци. Не треба повторно да се пакувате, што може да ви заштеди време и пари на пакувањето. Ве молиме имајте предвид дека бојата на кутијата е случајна.

Детали

Избор на клиенти