ЦРКТ М16-04СС ЕДЦ Преклопен Џебен Нож: Челично Сечило Сандвик Со Завршна Експлозија На Мушка, Заклучување На Рамката, Рачка Од Нерѓосувачки Челик Со Џеб Со 4 Позиции
Свеж

ЦРКТ М16-04СС ЕДЦ Преклопен Џебен Нож: Челично Сечило Сандвик Со Завршна Експлозија На Мушка, Заклучување На Рамката, Рачка

DEN 2.00

Достапно.

Супериорни Перформанси : сандвик 12с27 нож челик за одлично задржување на рабовите. Брзо Отворање : Флипер брзо го распоредува сечилото. Крајна Издржливост : рачката од нерѓосувачки челик издржува напорна употреба. Минимизира Рефлексивноста : мушка експлозијата заврши намалува рефлексија. Брутална Јачина : бравата на Рамката користи густа лента за заклучување за да го прицврсти сечилото. КРКТ (Нож И Алатка На Реката Колумбија) е основана во 1994 година. Од првиот ден, на прво место ги ставаме иновациите и интегритетот. Се обврзавме да изградиме ножеви и алатки кои ќе инспирираат и издржат. Соработуваме со најдобрите дизајнери во светот и работиме на едноставен принцип : дека најголемото нешто што можеме да им го дадеме на нашите клиенти е Довербата Во Рака.

Детали

Избор на клиенти