Puccy 3 Пакет Анти Сина Светлина Екран Заштитник Филм, компатибилен Со Tomtom Мулти-Спорт Кардио Tpu Стража ( Не Калено Стакло Заштитници ) Нови
Свеж

Puccy 3 Пакет Анти Сина Светлина Екран Заштитник Филм, компатибилен Со Tomtom Мулти-Спорт Кардио Tpu Стража ( Не Калено Стакло

DEN 207.68

Достапно.

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло. Филтерот против Сина Светлина може да ја намали поголемиот дел од штетната сина светлина.Намалете го напрегањето на очите, главоболката и ефикасно спречете миопија. Цврстината ОД 4 ЧАСА може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од помали гребнатини и да го задржи вашиот екран сосема нов. Без прашина, без меурчиња, супер лесно инсталирање со едно притискање. Детали За Производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетувања како што се паѓање и судир. 2. Користејќи силиконско лепило што лесно се откинува, обработката без воздух ги елиминира воздушните меури, а адсорпцијата продолжува природно. 3. Површината има облога отпорна на отпечатоци од масло, така што можете брзо да ја избришете со лесно бришење. 4. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, операција на допир и чувствителност. 5. Самолекувачки филм за палто со одлична поправка на гребнатини и обликување. Има одлични својства за само-лекување, отпорен е на ситни гребнатини на површината, доколку е изгребан до одредена длабочина . Прашања Кои Бараат Внимание : ① Ве Молиме не ја допирајте површината на лепилото или не допирајте со други работи. Ако има прашина, користете апсорбер за прашина за да ја отстраните прашината пред инсталацијата.② За инсталација, бидејќи тоа е многу тенок тпу филм, искинатите делови може да добијат прашина, да остават отпечатоци од прсти, навивам рабови итн. Ве молиме, внимавајте дали филмот е прашлив или не, доколку го има, користете апсорбер За прашина за да ја отстраните прашината пред инсталацијата.

Детали

Избор на клиенти