Гармин Форрунер 35 ГПС Трчање &засилувач; Тракер Активност со / ЦПС Подобрена Заштита Пакет
Свеж

Гармин Форрунер 35 ГПС Трчање &засилувач; Тракер Активност со / ЦПС Подобрена Заштита Пакет

DEN 2079.84

Достапно.

ГАРМИН САД ОВЛАСТЕН-Вклучува Целосна Заштита НА ГАРМИН сад. Претходникот 35 е тенок и лесен-совршен за секојдневни трчања, тренинзи и трки. Се одликува со вграден пулс базиран на зглоб, како и ГПС што го следи вашето растојание, темпо, интервали и многу повеќе. Кога е поврзан со вашиот компатибилен паметен телефон, Ferrunner 35 нуди погодност за паметни известувања веднаш на вашиот зглоб заедно со различни други поврзани карактеристики го олеснува живеењето и трчањето без едниот да го прекинува другиот. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Претходник 35 Кабел За Полнење Рачна Продолжена Заштита. Лесен За употреба ГПС Часовник За Трчање со Отчукувањата На Срцето базирани На Зглобот Го Следи отчукувањата на срцето на зглобот, цел ден и ноќ, користејќи гармин подигнете ја технологијата На отчукувањата На срцето На зглобот Вградени ГПС-песни колку далеку, колку брзо и Каде трчате поврзани карактеристики : паметни известувања, автоматско поставување На Garmin Поврзување, следење во живо и музика контролира целодневно следење на активноста брои чекори, калории и минути за интензитет и ве потсетува кога Да се движите Автоматски ги поставува вашите податоци На Garmin поврзете се, нашата бесплатна фитнес заедница ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ Каде Што Можете да Се придружите На Предизвиците, да добиете увид и да го споделите вашиот напредок додека ги исполнувате Вашите Цели Истрчајте Го Срцето претходник 35 е ТЕНОК и лесен-совршен за секојдневни трчања, Тренинзи и трки. Се одликува со вграден пулс базиран на зглоб, како и ГПС што го следи вашето растојание, темпо, интервали и многу повеќе. И бидејќи сите овие статистики се заробени од часовникот, вашиот часовник е се што ви треба - без телефон, без ремен за градите. Само стави На Претходник 35 и оди. Останете Поврзани Кога сте во комбинација со вашиот компатибилен паметен телефон, Ferrunner 35 нуди погодност за паметни известувања веднаш на вашиот зглоб заедно со различни други поврзани карактеристики го олеснува живеењето и трчањето без едниот да го прекинува другиот. Останете поврзани со семејството и пријателите со функцијата за следење во живо, што им овозможува да ги следат вашите работи во реално време. Претходникот 35 исто така ве одржува во тек со автоматските ажурирања на софтверот и овозможува музички контроли и повеќе на вашиот уред. Прилагодете и Поврзете Forerunne.

Детали

Избор на клиенти