Папучи Решетката, Виси Дренажа Полица Чевли Закачалка Ѕид Монтирани Чевли Решетката За Дневна Соба За Бања За Врата
Свеж

Папучи Решетката, Виси Дренажа Полица Чевли Закачалка Ѕид Монтирани Чевли Решетката За Дневна Соба За Бања За Врата

DEN 0.67

Достапно.

Има мултифункционален простор за складирање, не само што може да собере влечки, туку може да смести и крпи, комплети тенџере и други предмети за домаќинството. Налепницата има силна лепливост, погодна за складирање во вратата, бањата, дневната соба и други места. Изработен е од висококвалитетен абс материјал, кој е еколошки, без мирис, издржлив, стилски и убав. Без дизајн на удирање, без оштетување на ѕидот, лесен за инсталирање и ракување, направете го вашиот дом да изгледа поелегантно. Дизајнот монтиран на ѕид целосно го користи вертикалниот простор, заштедува простор и го решава проблемот со конфузија. Функција : 1. Има мултифункционален простор за складирање, не само што може да собере влечки, туку може да смести и крпи, комплети тенџере и други предмети за домаќинството.2. Дизајнот монтиран на ѕид целосно го користи вертикалниот простор, заштедува простор и го решава проблемот со конфузија.3. Изработен е од висококвалитетен абс материјал, кој е еколошки, без мирис, издржлив, стилски и убав.4. Без дизајн на удирање, без оштетување на ѕидот, лесен за инсталирање и ракување, направете го вашиот дом да изгледа поелегантно.5. Налепницата има силна лепливост, погодна за складирање во вратата, бањата, дневната соба и други места.Спецификација : Тип На Ставка : Ракматеријал За Влечки : Абсколор : Големина На Зелен Производ : Прибл.27, 5х9, 5см/10, 8х3, 7нежина : Прибл.164г/5.8 Озстил : Европски стилинсталација : список На Пакети од Типот На Вшмукување На Ѕид : 1 Х Решетка За Влечки2 х Стикернота : 1. Ве молиме дозволете грешка 1-2ин поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Детали

Item Type:
Slipper Rack
Material:
ABS
Color:
Green
Product Size:
Approx.27.5x9.5cm/10.8x3.7in
Weight:
Approx.164g/5.8oz
Style:
European style
Installation:
Wall suction type
Package List:
1 x Slipper Rack:
2 x Sticker:
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиенти