Таен Антиперспирант И Дезодоранс За Жени Клиничка Јачина Мек Цврст Спорт Свеж 2.6 Мл
Свеж

Таен Антиперспирант И Дезодоранс За Жени Клиничка Јачина Мек Цврст Спорт Свеж 2.6 Мл

DEN 3.00

Достапно.

Клиничката Сила ви дава 2 ПАТИ подобра заштита од пот* (*наспроти заштитата потребна за обичен антиперспирант). Потта и мирисот не се совпаѓаат со Клиничката Јачина 48 часа на рецепт-контрола на мирисот и заштита од влажност. Смирете ги и заштитете ги пазувите Со Тајна Клиничка Сила Мека Цврста, формулирана со регенератори за смирување на кожата за да ја минимизирате иритацијата и да ја смирите сувата, нежна кожа на пазувите. Чувајте ја стрес потта под контрола СО 3x заштита од стрес пот* (*наспроти заштитата потребна за обичен антиперспирант). Тајната Клиничка Сила е бренд за продажба на клинички антиперспиранти #1.

Детали

Избор на клиенти