окарнир Машна Риболов Ролна Стрелаштво Спинкаст Ролна Лак Алатката Додатоци со 40 метри Јаже За Повторување Лак Соединение Лак
Свеж

окарнир Машна Риболов Ролна Стрелаштво Спинкаст Ролна Лак Алатката Додатоци со 40 метри Јаже За Повторување Лак Соединение Лак

DEN 287.84

Достапно.

Ролна за Риболов со лак изработена од висококвалитетна пластична обвивка ОД СТОМАЧНИ мускули и легура на алуминиум, лесна, отпорна на корозија и долг работен век. Непречен излез : разумен дизајн на излезната порта, нула отпор, без заглавување, без стискање и лесно повлекување и одмотување. Тој е цврст и издржлив, сигурен во перформансите, едноставен за ракување, нема потреба да притискате копчиња пред да ја барате целта. Линија долга 40 метри : зелена риболовна линија, линија со висока јачина, висока отпорност на триење, доволно за да ги задоволи вашите потреби. Металната рокерска рака е флексибилна за употреба, силна и издржлива, лесна за инсталирање и прилагодување, големина на производот : 27 х 18,3 см.

Детали

Избор на клиенти