Стандардна форма за дизајн на жолти кучиња, розово paisley, средна 15 - 25
Свеж

Стандардна форма за дизајн на жолти кучиња, розово paisley, средна 15 - 25

DEN 384.80

Достапно.

Користете - 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејствување. Одлично за кучиња на отворено, вода кучиња, кучиња на терен и кучиња за услуги. Машински пеење и отпорни на временски услови. Гаранција - 100% гарантирано - овие јаки на кучиња се поддржани од дизајнот на жолтото куче 100% гаранција. Опфатени 365 дена од кршење, дефекти, бледнее, па дури и џвакање. Не користете за испади од вратоврска!. Направено во САД - произведено од почеток до крај од Yellow Dox Design Inc. во Гринсборо NC. Семејство во сопственост и управувано од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од американските бизниси. Материјал и издржливост - Дизајнот е всушност дел од самата јака и нема да излезе. Тоа не е налепница, декларација или друга површна примена. Купете го сетот - сите јаки за кучиња за кучиња од жолти кучиња се достапни во појавување на поводници, прицврстувачи, ознаки за лична карта и многу повеќе! Проверете ја нашата продавница овде или погледнете подолу за да видите производи за појавување. Ова е розовото затегнување на кучињата на Пинк Пејсли - средна големина - ширина од 3/4 инчи и одговара на обемот на градите од 15 до 25 инчи од дизајнот на жолти кучиња, римскиот, или „ч“, прицврстувачот е совршен за кучиња со вратови кои се Поголеми од главата или кучињата што се повлекуваат. Направено токму тука во САД и обезбедува поголема контрола без ефект на гушење. Големина : Оваа прицврстувачка кучиња користи брзо затворање на затворачот, исто така наречено и спој за ослободување. Големината се дава како низа ширини на градите. Измерете го вашето куче околу најширокиот дел од градите, обично веднаш зад предните нозе. Ако купувате дизајнер, прифатливи додатоци за кучиња, тогаш не барајте повеќе. Овие издржливи, загарантирани за последните производи за кучиња немаат груби рабови, нема нишки за да се распаѓаат или да се скршат, нема проблем да се мие во миење и да не ги става стрес да ги става или да ги исклучува вашите кучиња.

Детали

Избор на клиенти