Урбани Трендови 11 Полица, 14 х 4,75 х 28,5 инчи, Сива
Свеж

Урбани Трендови 11 Полица, 14 х 4,75 х 28,5 инчи, Сива

DEN 1218.88

Достапно.

Поништи. Увезени. Тип на ставка : полица. Предмет материјал : метал. Точка заврши : метални заврши. Боја на предметот : Сива. Точка Мерења : 14.00 "x4, 75" x28, 50 " H. точка број : 32285 е навистина маестрално уметничко дело! погоден и заesетски и за функционални цели и одличен додаток за подобрување на амбиентот на кој било дел од вашиот дом или бизнис! совршен подарок за секоја пригода! импресионирајте ги вашите пријатели и семејство со фина изработка и сложени детали што дури и повеќето критичари може да не ги дефинираат! Иако секој компјутер. Полицата е меѓународно позната по својот супериорен квалитет, бидете сигурни дека оваа ставка ќе има своја посебна личност со фината метална завршница во извонредната нијанса на сива боја.

Детали

Избор на клиенти