GZIFC 26 22 20mm Спортски Кожен Часовник Ремен Бенд Нараквица За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 6X 6S Pro 5X 5 5S Плус 3HR 935 945 Нараквица
Свеж

GZIFC 26 22 20mm Спортски Кожен Часовник Ремен Бенд Нараквица За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 6X 6S Pro 5X 5 5S Плус 3HR

DEN 390.88

Достапно.

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Костум за : 20ММ : За Garmin Fenix 5 S Плус Паметен Часовник За Garmin Fenix 5 SFor GARMIN Fenix 6 S Pro 22 MM : За Garmin Феникс 5 GPS / Glonass Sport Watch For garmin Ferrunner 935 GPS Трчање / триатлон часовник За Garmin пристап с60 за Гармин Феникс 6 За ГАРМИН ФЕНИКС 6 Про 26мм : За Гармин Д2 Чарли Гармин Потекло МК1 За ГАРМИН ФЕНИКС 5х МУЛТИСПОРТ ГПС ЧАСОВНИК ЗА обука За гармин Феникс 6х За Гармин Феникс 6х Профор Гармин Феникс 3 За Гармин Феникс 3 Часа За ГАРМИН ФЕНИКС 3 Сафир за гармин Д2 БРАВО АВИЈАЦИЈА ГЛЕДАЈТЕ ГПС Часовник / Д2 Чарлифор Гармин Потекло Мк1фор Гармин Кватикс 3 Морски Гпс Паметен Часовник За Гармин Тактикс Браво Гпс мултиспорт Часовник : 1*Замена На Часовникот ( Часовникот Не Е Вклучен).

Детали

Избор на клиенти