CCMOM 1pcs Реле База PYF14A 8/14 Игла Користи H3Y-4. 4 p LY2NJ MY2NJ MY4N-J HH54P HH52P HH62P
Свеж

CCMOM 1pcs Реле База PYF14A 8/14 Игла Користи H3Y-4. 4 p LY2NJ MY2NJ MY4N-J HH54P HH52P HH62P

DEN 2.33

Достапно.

електромеханички-релеи. електромеханичко-релеимето На производот Моќ Реле Модел Бр. My4n-J Приклучок Модел Бр. Pyf14a Акција 4 PDT Серпентина Напон : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V Контактен Напон : 5a 240 V AC / 5 A 28 V Dc Номинална струја : 10a Индикација : LED Работен Контакт материјал : електричен век на сребрена легура : Повеќе од 10w пати Номинална фреквенција : 50hz / 60hz тип На Контакт : 4 на 4 off Време На Акција : помалку од 25ms работна температура : - 25 ° C + 55 ° C ПИНСКИ КОЛИЧИНА 14 Пински монтажа ЖЕЛЕЗНИЧКИ ТИП 35ММ ДИН ЖЕЛЕЗНИЧКИ РЕЛЕ ГОЛЕМИНА (ПРИБЛ.) 3.4 x 2.7 x 2.1 cm / 1.3 "x 1" x 0.8 "(L * W * T) Големина На Штекерот 6.8 x 3 x 2.9 cm / 2.6 "x 1.1" x 1.1 " (L * W *T) тежина 73g Содржина На Пакетот 1 x Реле За Напојување.

Детали

Избор на клиенти