Само Најдобрите Чичковци Се Унапредуваат Во Кум Врежано Стакло За Виски Најава За Бременост Подарок За Браќата Чичковци
Свеж

Само Најдобрите Чичковци Се Унапредуваат Во Кум Врежано Стакло За Виски Најава За Бременост Подарок За Браќата Чичковци

DEN 0.67

Достапно.

Изгледа целосно видливо кога ќе истурите пијалок во чашата. Висококвалитетен дизајн трајно ласерски врежан на површината. Класична, старомодна форма со тешка основа за поголема разноврсност. Нуди практична употреба за виски и сите други пијалоци кога ќе треба да седнете и да се опуштите. Одличен избор за најави за бременост, Денот На Таткото, забави, родендени, годишнини, семејни настани, Ноќта на Вештерките, вечери За Денот на Благодарноста, божиќни забави, ресторани, барови и угостителски настани. Ова виски стакло може да се пофали со 11 мл. капацитет. Совршен за сервирање на секакви пијалоци. Благодарение на тешката основа, ова стакло е совршено избалансирано. Лесно останува исправено на послужавници, маси и шалтери. Графиката е трајно врежана со ласер. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Секоја чаша доаѓа со кутија за подароци. Сите овие карактеристики го прават ова стакло издржлив подарок. Овој производ е дизајниран, произведен и ласерски врежан во САД. 11 мл. Кристално Јасно Виски Стакло. Дизајнот е трајно врежан. Раб отпорен на чипови што го прави издржлив за долготрајна употреба. Дебела тешка основа која ја одржува цврста и стабилна. Совршен за сервирање виски, скоч, бурбон, алкохол на карпите или разновидни вкусни коктели. Едноставен, но елегантен и софистициран подарок. Спакувани внимателно и безбедно во кутија за подароци. Одличен подарок за роденден, годишнина прослава и совршен подарок за дедо татковци чичковци. Што го прави нашето стакло уникатно : .

Детали

Избор на клиенти