Неродеко Решетката Десктоп Орнамент Очила Дисплеј Држач Животински Очила Носителот За Канцеларија Дома Биро Маса
Свеж

Неродеко Решетката Десктоп Орнамент Очила Дисплеј Држач Животински Очила Носителот За Канцеларија Дома Биро Маса

DEN 0.67

Достапно.

Одговара на очила со стандардна големина или очила за сонце. Оваа решетка за спектакли може да складира и некои мали предмети, како што се ѓердани, часовници итн. Нашата решетка за складирање очила е многу симпатична, секој пат кога ќе ја видите на масата ќе ве насмее и ќе ве израдува!. Изработени од природна, издржлива, мала тежина, убава изработка и живописна. Фина изработка и уникатни моделски линии. Нема да заземаат многу простор. Користете решетка за очила за животни за да заштедите простор на работната површина и да го направите вашиот дом да изгледа уредно и уредно. Описова е прекрасна решетка за очила, креативна и симпатична. Изработен од врвен материјал, издржлив и практичен во употреба. Текстурата е јасна, бојата на површината е униформа, а чувството е удобно и нежно, додавајќи уметничка атмосфера во животот.Карактеристики-Материјал : .- Одговара на очила со стандардна големина или очила за сонце. Оваа решетка за спектакли може да складира и некои мали предмети, како што се ѓердани, часовници итн.- Нашата решетка за складирање очила е многу симпатична, секој пат кога ќе ја видите на масата ќе ве насмее и ќе ве израдува!- Изработени од природна, издржлива, мала тежина, убава изработка и живописна.- Фина изработка и уникатни моделски линии. Нема да заземаат многу простор.- Користете решетка за очила за животни за да заштедите простор на работната површина и да го направите вашиот дом да изгледа уредно и уредно.Пакет, Вклучувајќи 1 x очила решетката.

Детали

Избор на клиенти