Мотроб Тесла Модел И Модел 3 Предно Ветробранско Стакло Сонце И Дигалки За Подигнување
Свеж

Мотроб Тесла Модел И Модел 3 Предно Ветробранско Стакло Сонце И Дигалки За Подигнување

DEN 2.67

Достапно.

Два Вида На Производ : тесла шофершајбната сонце и тесла џек штанд. Основни додатоци за моделот и моделот 2016-2022 година 3. Заштита на батеријата и Шасијата : овој адаптер за влошки на тесла џек има црвена гумена машина за перење за да ја заштити батеријата и шасијата од оштетување. Калапи Со Едно Парче : подлогата За подигнување на тесла е висина што одговара на шасијата На Тесла, која може лесно да се користи со приклучок за подот или лифт со 2 столбови. Задолжително За Секој Модел На Тесла 3, Модел Y, Модел X, Сопственик На Модел S Или Продавница За Поправка На Тесла. Специјален Дизајн : Нашиот Штитник За Сонце со велкро, нема потреба да се поправаат вшмукувачките чаши, што има добар ефект на засенчување. Нема да попушта или да пропадне како што можат да направат другите нијанси на сонце во инфериорен стил. Лесен за Употреба и Чување : Сенката за Сонце може да се преклопи, па лесно се појавува и се преклопува за неколку секунди што го прави погоден за секојдневна употреба. Кога ќе се отстрани, лесно можете да го скриете сенката за сонце во џебовите на вратите. Прилагодено дизајнирано : Шофершајбната За Сонце е прилагодена специјално за Моделот Тесла Y 3 X S. Нема Празнини, совршено одговара на Вашето Ветробранско Стакло На Тесла. Одговара на сите 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 Модел 3 Модел И Модел С Модел Х.

Детали

Избор на клиенти