Перница за бања за поддршка од када, вратот, ергономска када перница за бања со мека пена сунѓер залепена перница за глава за глава, со перници за када за вшмукување
Свеж

Перница за бања за поддршка од када, вратот, ергономска када перница за бања со мека пена сунѓер залепена перница за глава за

DEN 1.67

Достапно.

Полиестер. 【Лесно за чистење】 - Перницата за бања може да се измие на студ со нежен детергент. 【Поставете ги сите кади】 - Оваа перница за бања одговара на која било големина и вид на када, кади, џакузи или бањата.

Детали

Избор на клиенти