Grtrees Gapless Watch Band компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Band, мека силиконска замена за замена компатибилен со Galaxy Watch 4 Band 44mm 40mm/ Galaxy Watch 4 Classic Bands 46mm 42mm
Свеж

Grtrees Gapless Watch Band компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Band, мека силиконска замена за замена компатибилен со Galaxy

DEN 159.84

Достапно.

Затворање на тока. Без дизајн на празнини - Најновиот дизајн компатибилен со Galaxy Watch 5/4 опсег, специјално прилагодено за да се направи конектор за натпревар Galaxy Watch5/ 4 совршено и гапчиња. Компатибилен модел - Силиконските ленти Grtrees се прилагодени за Galaxy Watch 5/4, само компатибилни со Galaxy Watch 5 44mm 40mm 45mm/ Galaxy Watch 4 40mm 44mm/ Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm (не за Galaxy Watch 3/ Active 2 1). Индивидуални стилови и повеќе бои - дизајн на специјален стил и најразлични популарни бои за избор, групата за гледање Grtrees може да го персонализира вашиот Galaxy Watch 5/4. Поддржлива големина- тока од не'рѓосувачки челик лесно прилагодете ја должината за да одговара на зглобот и совршено ја заклучува лентата. Погоден за зглобови од 4,5 ”-9,5” (114мм-240мм). Висококвалитетен материјал-изработен од надграден високо-еластичен силикон, кој е флексибилен и издржлив, обезбедувајќи ви максимална удобност за носење. Затворање на тока. Без дизајн на празнини - Најновиот дизајн компатибилен со Galaxy Watch 5/4 опсег, специјално прилагодено за да се направи конектор за натпревар Galaxy Watch5/ 4 совршено и гапчиња. Компатибилен модел - Силиконските ленти Grtrees се прилагодени за Galaxy Watch 5/4, само компатибилни со Galaxy Watch 5 44mm 40mm 45mm/ Galaxy Watch 4 40mm 44mm/ Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm (не за Galaxy Watch 3/ Active 2 1). Индивидуални стилови и повеќе бои - дизајн на специјален стил и најразлични популарни бои за избор, групата за гледање Grtrees може да го персонализира вашиот Galaxy Watch 5/4. Поддржлива големина- тока од не'рѓосувачки челик лесно прилагодете ја должината за да одговара на зглобот и совршено ја заклучува лентата. Погоден за зглобови од 4,5 ”-9,5” (114мм-240мм). Висококвалитетен материјал-изработен од надграден високо-еластичен силикон, кој е флексибилен и издржлив, обезбедувајќи ви максимална удобност за носење. Компатибилен модел - Силиконските ленти Grtrees се совршено компатибилни со Galaxy Watch 5 Pro 45mm 44mm 40mm/ Galaxy Watch 4 40mm 44mm/ Galaxy Watch 4 Classic 46mm 42mm (не е компатибилен со Galaxy Watch 3/ Active 2 1).

Детали

Избор на клиенти