Организатор на конзола Такобро Центар, Компатибилен со Ford Escape 2020 2021 2022 2023 и 2021 2022 2022 2023 BRONCO SPORT CX430 Secondary Secondar Sporce Armerest Laple Box - Црна
Свеж

Организатор на конзола Такобро Центар, Компатибилен со Ford Escape 2020 2021 2022 2023 и 2021 2022 2022 2023 BRONCO SPORT CX430

DEN 2.00

Достапно.

Ние го снабдуваме овој организатор на конзолата за вас за да ги организирате и да ги решите вашите предмети полесно. Организатор на такобро, вашиот погонски живот и позабавен!. додека обезбедува оптимална видливост и пристап. Поддршката за конзолата на Такобро Центар, направете ја вашата кутија за потпирачи по нарачка. Скријте ги скапоцените вредности и личните работи од yingубопитните очи. Направен од висококвалитетна ABS пластика, материјалот е здрав и не се плаши од влијанието на возењето. Споредбата на монети ги прави вашите монети уредни, а гумената матка ги прави вашите работи стабилно на кутијата за складирање. Висококвалитетна конструкција и корисна, изработена од висококвалитетна црна пластика АБС со мат финиш. Организатор на такобро, вашиот погон живот и повеќе забава : Бегство / Бронко Спорт кутија за потпирачи за рака на автомобилот е премногу длабока, а предметите во него се ставаат во нарушување. додека обезбедува оптимална видливост и пристап. УСБ -кабелска дупка на фиоката што кабелот за мобилен телефон може да се навој и да се чува во организаторот. УСБ -кабелска дупка на фиоката што кабелот за мобилен телефон може да се навој и да се чува во организаторот.

Детали

Избор на клиенти