Замена на батеријата од 1900mAh за Samsung EV-Nx1zzzBmbus, EV-NX1ZZZZBQBUS, EV-NX1ZZZBZZBUS, NX1
Свеж

Замена на батеријата од 1900mAh за Samsung EV-Nx1zzzBmbus, EV-NX1ZZZZBQBUS, EV-NX1ZZZBZZBUS, NX1

DEN 1.67

Достапно.

Li-јонска батерија за Samsung ED-BP1900. Спецификации на батеријата - Капацитет за складирање на енергија : 1900m Ah / 13.68 Wh; Напон : 7.2 V; Димензија : 55,00 x 39,40 x 21,00 mm- Нов комплетно декодиран чип работи исто како и оригиналот. Сертификација Rosh, CE и UL Triple. Нема мемориски ефект, преголемо полнење, прекумерно празнење, надгревање, прекумерна и заштита од краток спој. Функција и големина како оригинална батерија, толку многу лесно инсталирајте и совршено се вклопува. Пополнувањето во секое време нема да има ефект врз батеријата. 30 дена пари назад и 1 година гаранција! Вашето задоволство е важно за нас, какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте го . Ние сме професионален снабдувач на батерии. Ние нудиме повеќе од 10,000+ видови батерии, ние снабдуваме високо квалитетни батерии за дигитални фотоапарати, камкордери, PDA, MP94 играчи, преносни ДВД, книги и лаптопи, GPS, мобилни / мобилни телефони и други квалитетни производи, во скоро секое поле. Compatible Models : Samsung EV-NX1 ZZZBMBUS, EV-NX1 ZZZBQBUS, EV-NX1 ZZZBZBUS, NX1 Tips Before Purchase Your one-stop battery supplier.If you are not sure, please send email to us with your battery details or pictures, we will give you professional suggestions, and Ние ќе одговориме во рок од 24.

Детали

Избор на клиенти