Jinf Women Fitness Corset Sport Bra, Body Shaper Vest Women, Womenените, тренингот за тренери за тренери за половината
Свеж

Jinf Women Fitness Corset Sport Bra, Body Shaper Vest Women, Womenените, тренингот за тренери за тренери за половината

DEN 2.72

Достапно.

Се претпочита миење на рацете со ниска температура со исти бои. Ние сме помала големина, можете да изберете една големина на лагер кога купувате.05 '' Боја : Црна големина : Мали промоции може се разликуваат во зависност од бојата/големината.0 "Должина : 52cm/20. Нашата ткаенина е преполна со одлики за удобност, како што се сува технологија, ладен допир. Кога машината за миење, препорачајте нежен режим на перење, ако имате какви било прашања, можете да ме контактирате. Панталони за хипстер на бранови, кои се чувствуваат апсолутно луксузни.47' 'Големина : L САД : 10 Велика Британија : 12 ЕУ : 40 биста : 74cm/29.87' 'Големина : xl САД : 12 Велика Британија : 14 ЕУ : 42 биста : 78cm/30. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажат низ дното. Само миење на рацете.13' 'половината : 70cm/27.7 "Должина : 55см/21,65 '' Големина : xxxl САД : 20 Велика Британија : 22 ЕУ : 50 биста : 86cm/33.1 "Должина : 54cm/21. Е направен со мек материјал за удобност и доверба. Во тенок материјал, тие нудат нежно, удобно вклопување кое се чувствува како втора кожа.71 '' половината : 74cm/29.26 '' Големина : xxl САД : 16 Велика Британија : 18 ЕУ : 46 биста : 82cm/32. Беспрекорна конструкција е многу нежна на кожата, а лентата за половината е исто така удобна и не е претерано ограничувачка. Големина : S САД : 6 Велика Британија : 8 ЕУ : 36 биста : 66cm/25. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажат низ дното.28 '' Полека : 78см. Мазно чувство, пропустливост на воздухот. Во тенок материјал, тие нудат нежно, удобно вклопување кое се чувствува како втора кожа. Повлечете го затворањето. Ние сме помала големина, можете да изберете една големина на лагер кога купувате. Е направен со мек материјал за удобност и доверба. Нашата ткаенина е преполна со одлики за удобност, како што се сува технологија, ладен допир. Тип на вклопување : Опуштено. Тип на вклопување : Опуштено.5" Должина : 53cm/20.98 '' половината : 62cm/24. Беспрекорна конструкција е многу нежна на кожата, а лентата за половината е исто така удобна и не е претерано ограничувачка.86 '' Ваист : 80см/31. Кога машината за миење, препорачајте нежен режим на перење, ако имате какви било прашања, можете да ме контактирате. Се претпочита миење на рацете со ниска температура со исти бои. Мазно чувство, пропустливост на воздухот. Панталони за хипстер на бранови, кои се чувствуваат апсолутно луксузни. Само миење на рацете.Повлечете го затворањето.

Детали

Избор на клиенти