Објавување на навивачи на мастило на uventus uventus 'casuals ’капаче/капаче црно
Свеж

Објавување на навивачи на мастило на uventus uventus 'casuals ’капаче/капаче црно

DEN 1.00

Достапно.

100% памук. Затворање на тока. Само миење на рацете. 6-панел низок круна (неконструиран) криви врвот. Предна ПВЦ лепенка. Назад вез. Прилагодливо затворање на бравата на флип. 100% памук. Една големина одговара на повеќето - прилагодлива тока. Прилагодливиот фудбалски капа на навивачите на вентилаторот Јувентус, „Служби за класичен стил“ ги има следниве карактеристики : 6-панел со ниска круна (неконструиран) криви на врвот, предна ПВЦ лепенка. Назад вез. Прилагодливо затворање на бравата на флип. Направено е од 100% памук. Една големина најмногу одговара. Поддржете го вашиот омилен фудбалски тим денес!.

Детали

Избор на клиенти