TTAT туш капа umамбо големина за мажи и жени со афро, долги двојки, локси, плетенки во кутии, коли, волумен и долга коса, водоотпорна, миење, еднократно и прилагодливо
Свеж

TTAT туш капа umамбо големина за мажи и жени со афро, долги двојки, локси, плетенки во кутии, коли, волумен и долга коса, водоотпорна,

DEN 3.00

Достапно.

✅ jumbo големина унисекс/родова неутрална капа за туширање за мажи и жени. Обем на 38 см. Водоотпорна и отпадоци од вода - Чувајте ја косата да ја исуши нашата капаче за туширање TTAT е изработено од премиум водоотпорни материјали и е двојно слоевито со водоотпорен PU. Тоа не е само отфрлање на водата како повеќето капачиња за туширање, туку е водоотпорна и нема да дозволи вода внатре. ✅ Удобна и еднократна - исклучително удобна за носење и погодно за навистина долги dreadlocks, LOC, плетенки во кутии, голема и долга коса. За разлика од капачињата за коса за еднократна употреба, капачето за туширање TTAT е еднократно и е изградено да трае. Тој е издржлив, стилски, удобен и не дозволува вода или влага. Опфаќа целата коса и коса, оставајќи ја косата 100% сува. Погодно за повеќето големини на главата. ✅ Мултифункционално и преносно - нашите капачиња за туширање во џамбо се унисекс и екстремно разноврсни. Не само погодно за туш или бањи, туку и нашето капаче за туширање е исто така за длабоко климатизација и загрозување на косата. Можете да ги користите за шминка, чистење на лице и лицето. Тие се многу лесни за удобно носење со вас во спа, салон или додека патуваат. ✅ Нови, едноставни, функционални убави дизајни - нов дизајн со лента за глава на флори од предната страна и плети на задниот дел за поддршка на вашата коса. Цврста боја, без мешање со лак. Чиста и стилска. Сега можете да прескокнете миење, туширање, капење, длабока состојба и да уживате во вашиот спа третман или вашиот ден за само-грижа, сите во стил. Уживајте во TTAT Jumbo големина и 100% водоотпорна капа за туширање дизајнирано специјално за вас и за вашите славни долги лизгалки, локации, долга кутија/бујна/џамбо плетенки, афро, волумен и долга коса. Нов едноставен, стилски, чист, но сепак функционален дизајн во цврсти бои. Рамна лента за глава од предната и прилагодлива еластична од страната, така што не се гушкате со лак. Совршено и за мажи и за жени.

Детали

Избор на клиенти