Седум души - заведување за нејзината мешавина од органско есенцијално масло
Свеж

Седум души - заведување за нејзината мешавина од органско есенцијално масло

DEN 1.67

Достапно.

Нероли/пачули/Иланг Иланг. Активирајте ги сетилата и чувството на привлечност, промовира физичко, емоционално и сексуално задоволство. Ароматерапија : Користете 3 или 4 капки во дифузерот по ваш избор. Користете во повеќе холистички терапии. Тематска употреба : Користете со масло за носач како што се јојоба, бадем или кокос за да направите терапевтска мешавина што ги обезбедува сите придобивки од ова прекрасно масло. ВНИМАНИЕ : Овој производ е многу концентриран и треба да се користи со грижа. Се чува вон дофат на деца. Избегнувајте контакт со очите. Ако бремена или доилки, консултирајте се со вашиот лекар за здравствена заштита. Не за внатрешна употреба. Секое масло доаѓа во 10 ml (0,33 fl/oz) килибарни кафеави шишиња со капка. Загарантирани 100% пари. Органска мешавина на есенцијално масло.

Детали

Избор на клиенти