Депила мултифункционална кука креативна виткање кујна полица wallидна врата врата на вратата на вратата на вратата на задниот дел
Свеж

Депила мултифункционална кука креативна виткање кујна полица wallидна врата врата на вратата на вратата на вратата на задниот

DEN 521.60

Достапно.

Направени од сигурни материјали за долг животен век. Силен капацитет на лежиште, здрав и практичен, може да виси копчиња, крпи, капи, марами, паричници, кујнски прибор и други предмети. Погодно за разни сценарија, може да се користи во кујна, дневна соба, бања, хотел, спална соба, итн. Лесен за инсталирање, не се потребни алатки. Помогнете да заштедите повеќе простор и да ја одржувате вашата соба уредна. Направени од сигурни материјали за долг животен век. Силен капацитет на лежиште, здрав и практичен, може да виси копчиња, крпи, капи, марами, паричници, кујнски прибор и други предмети. Погодно за разни сценарија, може да се користи во кујна, дневна соба, бања, хотел, спална соба, итн. Лесен за инсталирање, не се потребни алатки. Помогнете да заштедите повеќе простор и да ја одржувате вашата соба уредна. Депилаколор : Како што е прикажано, материјал : ABS+налепници : 21*5.5cmpackage список : 1 парчиња кујна полица wallидна врата на вратата на вратата на вратата.

Детали

Избор на клиенти