Аугуста спортска облека за момчиња 1509
Свеж

Аугуста спортска облека за момчиња 1509

DEN 0.67

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% полиестер. Увезени. Машинско миење. 100% полиестерско плетење плетено * Вик влага подалеку од телото * етикета за печатење на подлогата * боја на контраст, само-ткаенина јака и раглански ракави. * Двоен игла, ракави на ракави и дното на риба. 100% полиестер. Увезени. Машинско миење. 100% полиестерско плетење плетено * Вик влага подалеку од телото * етикета за печатење на подлогата * боја на контраст, само-ткаенина јака и раглански ракави. * Двоен игла, ракави на ракави и дното на риба. 100% полиестер плетенка * Вик влага * етикета без обележја * Контрастна боја на вратот и ракавите * РАГЛАН РАБОТИ * дното на рибината.

Детали

Избор на клиенти