Bisou Beauty Bleating Sponges
Свеж

Bisou Beauty Bleating Sponges

DEN 143.84

Достапно.

Бесплатно латекс. Хипоалергичен. Професионална оценка. Од производителот : Алатките за убавина за убавина од Bisou се рачно изработени со само најдобри материјали и завршени со врвна грижа. Нашите врвни квалитетни сунѓери ви помагаат да го креирате омилениот изглед стручно изработен за беспрекорна апликација, помагајќи да ви дадете пистата подготвена погледот на врвот на прстите! Латекс бесплатно! Хипоалергичен.

Детали

Избор на клиенти